Абзац!

 ‐ 

Про проект

Важливі події України та світу подаємо з нового "Абзацу!"

З гумором, іронією, імпровізацією і практичною користю для глядача.

"Абзац!" – розважально-інформаційна програма у форматі інфотейнмент. Ексклюзивний проект, аналогів якому немає в Україні!
 
"Абзац!" – результат об'єднання "Репортера" і "Піраній".
 
"На перший план виходить не сам інформаційний привід, а особистість, яка подає інформацію та аналізує її. Кореспонденти висвітлюватимуть свій особистий погляд на певні явища чи події. Ми зробимо подачу інформації цікавою для людей і скажемо те, що хотілося сказати раніше, але формат не дозволяв", – розповідає шеф-редактор проекту Діана Козеровська.
 
Ведучі – добродушний Михайло Шаманов і уїдливий дотепник Андрій Шабанов, недовірлива напориста Ганна Жижа і романтична інтелектуалка Ірина Волкова. Дві пари ведучих змінюють одна одну в кадрі.
 
Вони обговорюють, жартують, аналізують і, звісно ж, сперечаються. Подають події з несподіваного ракурсу і по шматочках складають цілісну картину дня.
 
Допомагає ведучим у пошуку істини 21 журналіст. Кожен із них – яскрава особистість з неординарним характером. Вони проводять розслідування, експериментують і діляться чутками. Всі нововведення і цікаві випадки пропускають через себе, спілкуються з очевидцями подій і висловлюють суб'єктивну думку. Вони в курсі всього, що відбувається у світі й готові вам розповісти ексклюзивні подробиці.
 
Обговорюємо, аналізуємо ситуацію з ведучими... і глядачами!
 
Тепер кожен глядач зможе висловити свою думку про події, вступити в дискусію і обговорити побачене. Для цього достатньо написати коментар на сторінці каналу в соціальних мережах.
 
Щоденний зріз політичного, соціального, суспільно-культурного життя. Сенсації, курйози, чутки і плітки у програмі "Абзац!"


Повернутися назад
  дивіться
на новому